thumbnail 1 thumbnail 2 thumbnail 3 thumbnail 4
NAPEWNO CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ

O FIRMIE13

LAT DOŚWIADCZENIA

ponad
9 000

OKIEN I DRZWI

ponad
4 000

METRÓW FASAD

ponad
1 100

BRAM
KILKA ZDAŃ O

KASZOWSKI GROUP LLC

Firma powstała w roku 2003 w Krynicy-Zdrój. Głównym założeniem firmy KASZOWSKI jest sprzedaż i montaż stolarki okiennej i drzwiowej z drewna , pcv i aluminium. Kierując sie zapotrzebowaniami Klientów indywidualnych i inwestycyjnych oraz długoletnim doświadczeniem w branży budowlanej staramy się nieustannie urozmaicać zakres naszych usług, wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów. Z uwagi na różnorodność asortymentu zapewniamy dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb i preferencji naszych Klientów. Każdy Klient jest rozpatrywany INDYWIDUALNIE pod względem upodobań, wielkości inwestycji oraz funkcji, które spełniać maja zakupione w naszej firmie produkty. Służymy również naszym Kontrahentom doradztwem odnośnie planowania wygladu stolarki otworowej jak i akcesoriów oraz pomocą w ustaleniu kolorystyki, a także innych waznych oraz technicznych aspektów dotyczących planowanych zakupów.

W swojej stałej ofercie posiadamy:
Okna i drzwi PCV
Okna i drzwi aluminiowe
Okna drewniano-aluminiowe
Bramy garażowe
Bramy przemysłowe
Fasady

Jesteśmy w stanie sprostać kazdemu wyzwaniu. Możemy dla Państwa urzeczywistnić zarówno klasyczne kształty jak i najbardziej skomplikowane formy architektury , a wszystko to w miłej i profesjonalnej atmosferze.

CZY JUŻ WIESZ

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?


Szybka i sprawna realizacja to dla nas priorytet. Wiemy, że czas to pieniądz nie tylko dla nas ale także dla naszych klientów. Szybkie zakończenie zamówienia to oszczędzanie czasu dla naszych klientów, którzy w tym czasie mogą już kontynuować dalsze prace a i my możemy się odpowiednio zająć następnym klientem.

Sprawdz jak to działa w praktyce!

U nas klient nie musi się znać na wszystkich szczegółowych elementach budowy i funkcjonowania. Od tego jesteśmy My! Profesjonalnie doradzimy i pomożemy dobrać odpowiednią konfigurację tak aby kontrachent był wpełni usatysfakcjonowany z zakupu jak i funkcjonowania przedmiotu.

Myśląc o zaspokojeniu potrzeb i oczekiwań naszych Klientów, firma KASZOWSKI oferuje wyspecjalizowany własny transport, montaż i serwis oraz krótkie terminy realizacji.

Dostosowując się do wymagań naszych klientów udostępniamy różne formy płatności jak i zróżnicowane terminy wedle upodobań naszych klientów.

Jako, że nasza firma działa od 2003r możemy pochwalić się kilkunastolenim doświadczeniem co przekłada sie na profesjonalizm wykonywanych zleceń i realizacji zamówień!
Niezliczona ilość wykonanych zleceń, tysiące sztuk okien i drzwi, kilometry fasad oraz setki bram garażowych pozwoliło nam nabyć takiego doświadczenia, że teraz sprostamy każemu wyzwaniu!

Po zakończeniu realizacji nie zostawiamy naszych klientów samych. Zawsze chętnie odpowiemy na wszystkie pytania nie tylko dotyczących wykonanej pracy. W przeciwieństwie do innych firm nie zrywamy kontaktu po wykonaniu zlecenia i otrzymaniu płatności.CHĘTNIE POKAŻEMY NASZE

REALIZACJE


Przedstawiamy kilka zdjęć z naszych dotychczas zrealizowanych zleceń.

REALIZACJE

REALIZACJE

REALIZACJE

REALIZACJE

REALIZACJE

REALIZACJE

REALIZACJE

REALIZACJE

REALIZACJE

REALIZACJE

REALIZACJE

REALIZACJE

REALIZACJE

REALIZACJE

REALIZACJE

REALIZACJE

REALIZACJE

REALIZACJE

REALIZACJE

REALIZACJE

REALIZACJE

REALIZACJE

REALIZACJE

REALIZACJE

REALIZACJE

REALIZACJE

REALIZACJE

REALIZACJE

REALIZACJE

REALIZACJE

REALIZACJE

REALIZACJE

REALIZACJE

REALIZACJE

REALIZACJE

REALIZACJE

ZAINTERESOWANI WSPÓŁPRACĄ?

KONTAKT
NASZA WIZYTÓWKA TO

REFERENCJE


Podejmując się jakiegokolwiek zlecenia stawiamy na wysokość świadocznej usługi tak aby klient był wpełni usatysfakcjonowany! Posiadamy bardzo szerokie grono zadowolonych klientów a poniżej przedstawiamy kilka referencji, które potwierdzają dobrze zrealizowany kontrakt oraz motywują nas do dalszej ciężkiej pracy.

Strona głównaStrona głównaP&P PROPERTIES

Strona głównaStrona głównaStrona główna
MICHALSKI

Strona główna


MAREK KRUCZEK

Strona głównaTERMO-BUD

Strona głównaEURO COMFORT

Strona głównaZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY O

KONTAKT


ADRES

KASZOWSKI GROUP LLC

UL. KRASZEWSKIEGO 116 B

33-380 KRYNICA-ZDRÓJ


EMAIL

biuro@kaszowski.com.pl

TELEFON

+48 660 224 688